2012 – 2013 Öğretim Yılı Lise Düzeyi Öğrencilerin Burs Kazananlar Listesi

TİKA destekli MATÜSİTEB bursları iki taksitte dağıtılacaktır. Birinci taksit 4 Nisan 2013 Perşembe günü saat 12:00 da, Üsküp Türk Tiyatrosunda dağıtılacaktır.

Not: Bursu kazanan öğrenciler bizzat kendileri gelmelidirler.

Adı Baba adı Soyadı

Yaşadığı yer

Okuduğu okul ve bulunduğu yer

1

Selma Recep İbrahim

 Görçe Petrov

Dimitar Vlahov – Üsküp Üsküp

2

Muhammed Kamuran Süleymanoski

A. Koliçan

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

3

Rabiye Sakip

A. Koliçan

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

4

Adis Şaban Nezirovski

A. Koliçan

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

5

Kays Gülnear Ferati

A.Banisa

Yahya Kemal – Gostivar Gostivar

6

Tansu Nehat Zekir

Üsküp

Arseni Yovkov – Üsküp Üsküp

7

Azbiye Amit Mehmed

A.Koliçan

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

8

Yaşar İsmail Ademov

Alikoç

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş
   9 Agim Fadil Arifov

Alikoç

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

10

Özcan Halil Alio

Alikoç

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

11

Fazli Süleyman Aliov

Alikoç

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

12

Ceylan İsmet Züberi

Breştanik

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

13

Soner Beysim Yaşarov

Buçim

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

14

Behat İsmail Balkan

Çalaklı

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

15

Enver Kamber Thaçi

Crkvino

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

16

Mehmet Yaya Ocov

Crnik

Aco Ruskovski – Berovo Berovo

17

Ceylan Usain Konturova

Crnik

Endüstri meslek Lisesi – Gostivar Gostivar

18

Leyla Abdül Nehteparova

Crnik

Aco Ruskovski – Berovo Berovo

19

Cansu Şerif Nehteparova

Crnik

Aco Ruskovski – Berovo Berovo

20

Aysel Feim Pilova

Crnik

Aco Ruskovski – Berovo Berovo

21

Ercan Eyüp Ocov

Crnik

Aco Ruskovski – Berovo Berovo

22

Abdil İsamet Musliovski

Tsvetovo

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

23

Elmas Kail Bislimoski

Tsvetovo

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

24

Şakir Mersim Musliovski

Tsvetovo

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

25

Sara Zekir Ramadanoska

D. Kosovrasti

Zdravko Çoçkovski – Debar Debar

26

Venesa Nebi Karpuzi

Debre

Zdravko Çoçkovski – Debar Debar

27

Cemaludin Adem Veaposki

Debre

Zdravko Çoçkovski – Debar Debar

28

Semin Ramazan Selimoski

Debre

Zdravko Çoçkovski – Debar Debar

29

Ahmet Amidan Miftaroski

Debre

Zdravko Çoçkovski – Debar Debar

30

Ermin Zuriye Ramadani

Debre

Zdravko Çoçkovski – Debar Debar

31

Melek Hayrullah Adem

Debre

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

32

Elif Zudi Adem

Debre

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

33

Enes Rujdi Osmanoski

Debre

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

34

Atiya Yusuf Feyzoska

Debreşte

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

35

Derya Birol Alieva

Dedeli

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

36

Ebru Nejdet Aledin

Dedeli.

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

37

Mustafa Salidemir Useinov

Dedeli

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

38

Okan İsmet Abdula

Dedeli

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

39

Hülya Niyazi Zülfikarova

Eski Doyran

Cvetan Dimov – Üsküp Üsküp

40

Almedina Celal Veledinovska

Gorenca

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

41

Gülcan Musa Şare

Gostivar

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

42

Ebru Mensur Menga

Gostivar

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

43

Abdülvait Sebaedin Muharemi

Gostivar

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

44

Hilal Atila Neziri

Gostivar

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

45

Nuray Erdoğan Deari

Gostivar

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

46

Nurgül Fahredin Mislimi

Gostivar

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

47

Elif İslam İslami

Gostivar

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

48

Ahsen Erol Hocica

Gostivar

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

49

Bircan Oktay Çako

Gostivar

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

50

Safet Ezlem Muslieva

Gradoşor

Dimitar Vlahov – Ustrumuca Ustrumuca

51

Demiryaşa Kazım Mustafov

Gradoşor

Dimitar Vlahov – Ustrumuca Ustrumuca

52

Alpay Rıdvan Mehmed

İştip

Slavço Stoymenovski – İştip İştip

53

Selma Lazmi Skenderoska

Jitnenik

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

54

Denis Mafis Yayo

K.Papradnik

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

55

Melda İsa Emin

Kalkandelen

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

56

Tarık Tacettin Seyfulla

Kalkandelen

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

57

Azra Şemsedin Mehmedi

Kalkandelen

Yayha Kemal Koleji Kalkandelen

58

Meryem Aziz Mürtezani

Kalkandelen

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

59

Meral Cemil Saiti

Kalkandelen

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

60

Melda Zekeriya Karahasan

Kalkandelen

Nikola Şteyn – Kalkandelen Kalkandelen

61

Ayşe Selman Lokan

Kalkandelen

Nikola Şteyn – Kalkandelen Kalkandelen

62

Arif Sehat Malezi

Kalkandelen

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

63

Züleyha Muharem Abazi

Kalkandelen

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

64

Metin Abdülkerim Kazimi

Kalkandelen

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

65

Ferda Musa Ömeri

Kalkandelen

Nikola Şteyn – kalkandelen Kalkandelen

66

Elif Saleydin Mamuti

Kalkandelen

Nikola Şteyn – kalkandelen Kalkandelen

67

Hakan Musa İbrahimoski

Kanatlar

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

68

Gönül İbrahim Ali

Kavadarci

Straso Pincur Kavadarci

69

Cemil Kamil Şerif

Kılavuzlu

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

70

Armina Ayradin Emroska

Kırçova

Mirko Mileski – Krçova Krçova

71

Nazmi Mümin Aliov

Kocaali

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

72

Ali Yakup Emrula

Kocacık

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

73

Cemal Veledin Üsein

Kocacık

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

74

Emin Kamil Emin

Kocacık

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

75

Seyhan Masar Kadri

Koliçan

Panço Karagozov – Üsküp Üsküp

76

Fatime Rustem Amet

Koliçan

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

77

Sibelcan Amet Ahmet

Koliçan

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

78

Mustafa Süleyman Taip

Konçe

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

79

Gülcan Ercan Şemsedirova

Kozyak

Çar Samoil – Resne Çar Samoil

80

Emel Avziya Elezoska

Kırçova

Mirko Mileski – Krçova Krçova

81

Amra Bayram Buhoska

Kırçova

Mirko Mileski – Krçova Krçova

82

Samir İzet Bekiroski

Kırçova

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

83

Emir Nejdat Kulçioski

Kırçova

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

84

Elif Edis Kanzoska

Kırçova

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

85

Ayhan Sabri Ruşid

Kurfalı

Dimitar Mirasçiev – İştip İştip

86

Emsel Erdoğan Nureska

Lisiçani

Mirko Mileski – Krçova Krçova

87

Selda Sinan Dautoska

Lisiçani

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

88

Kader Hamit Şemovska

M.Jupa

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

89

İgbale Şefki Elmazoska

M.Jupa

Yahya Kemal-Struga Struga

90

Sinem Mirto Süleymanoska

M.Jupa

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

91

Nagiye İmer Veyselovska

M.Jupa

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

92

Gülşen Necmi Malikoski

M.Jupa

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

93

Sergen Kemal Zuber

M.Jupa

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

94

Atica Safet Bayramoska

Mogorçe

Zdravko Çoçkovski – Debar Debar

95

Zuhra Fatmir İmeroska

Mogorçe

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

96

Elmedina Akif Caferoska

Mogorçe

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

97

İdriz Harun Useinov

Valandovo

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

98

Mimin Üsein Mimin

Novak

İbrahim Temo – Struga Struga

99

Mücahit Ayredin Kamilovski

Novak

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

100

Zareyfka İlmi İbraimovska

Ocovca

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

101

Fetiye Zenule Bayramovski

Ocovca

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

102

Mevlüde Reis İbraimovska

Ocovca

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

103

Ceyhan Tahir Yusuf

Ohri

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

104

Aylin Atila Mustafa

Ohri

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

105

Kazim Mazlum Demirov

Pehçevo

Nikola Karev – Ustrumuca Ustrumuca

106

Adil Suad Mehmed

Koçani

Petta Gımnazıja – İştip Koçani

107

Eryan İsein Aliyoski

Plasnitsa

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

108

Harun Ansad Alimoski

Plasnitsa

Mirko Mileski – Krçova Krçova

109

Kama Milaim Şemoska

Plasnitsa

Mirko Mileski – Krçova Krçova

110

Ayan Mesnsadat Murçeski

Plasnitsa

Mirko Mileski – Krçova Krçova

111

Ertines Mukazim Elmazovska

Plasnitsa

Mirko Mileski – Krçova Krçova

112

Emra Elvin Aliyoska

Plasnitsa

Mirko Mileski – Krçova Krçova

113

Alpay Veyiz Hasan

Poçuval

Dimitar Mirasçiev – İştip İştip

114

Atmir Almir Demiroski

Preglovo

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

115

Emrah Memed Ademoski

Preglovo

Mirko Mileski – Krçova Krçova

116

Alen Abib Asanoski

Preglovo

Mirko Mileski – Krçova Krçova

117

Ceylan İsmail Mamut

Pırnalı

Slavço Stoymenovski – İştip İştip

118

Gülfilis Memet Mamut

Pırnalı

Slavço Stoymenovski – İştip İştip

119

Güsüm Seliman Mustafova

Pırnalı

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

120

Şukriye Gani Limanova

Radoviş

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

121

Sıdıka Beyazit Asanov

Radoviş

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

122

Sevcan Ali Arifov

Radoviş

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

123

Bariye Maamer Yaşarova

Radoviş

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

124

Nakiye Yaşar Yaşarova

Radoviş

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

125

Can Bedri İbrahim

Radoviş

Kosta Susinov – Radoviş Radoviş

126

Ergin Arif Süleymanov

Radoviş

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

127

Tuncer Amet Demirov

Radoviş

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

128

Nalan Ercan Raufovski

Resne

Çar Samoil – Resne Resne

129

Güntel Nigail Mercan

Resne

Car Samoil – Resne Resne

130

Nestrin Zekeriya Nuredin

Resne

Car Samoil – Resne Resne

131

Harun Aydin Baftiyarov

Resne

Car Samoil – Resne Resne

132

Burak Gülbaki Memet

Selce

Yane Sandanski – İştip İştip

133

Sadmin Rifat Selimi

Skudrinye

O.S.T.U. Skudrinye

134

Zeynep Payazit Murati

Skudrinye

İsa Bey Medresesi – Gostivar Gostivar

135

Edim İsmail Elezi

Skudrinye

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

136

Afrim Selamedin Elezi

Skudrinye

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

137

Seadin Dilaver Yakupi

Skudrinye

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

138

Semir Şemo Şemdeski

Skudrinye

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

139

Merhan Muzafer Mirtoska

Skudrinye

İsa Bey Medresesi – İştip İştip

140

Kübra Afrim Emus

Struga

İbrahim Temo – Struga Struga

141

Hakan Mücahit Delogojda

Struga

İbrahim Temo – Struga Struga

142

Ayla Hırışa Ramadani

Tearçe

Nikola Şteyn – Kalkandelen Kalkandelen

143

Rihad Harun Mamuti

Tearçe

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

144

Fatih Yakup Emerulai

Tearçe

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

145

Admir Sado Mustafoski

Tsrnobotsa

Ata Lisesi – M.Jupa M.Jupa

146

Cansel Faruk Yonuzi

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

147

Ataberk Nuriyakik Salahi

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

148

Nergüzel Adem Dauti

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

149

Mesuda Ramadan Ademi

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

150

Senad Culbear Hüseini

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

151

Alma Vezaip Misimi

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

152

Münir Mustafa Misimi

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

153

Ermin Seyfedin Cemaili

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

154

Ahyan Maksut Celaedin

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

155

Cenisa Rakip Ramadan

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

156

Arnela Kadriya Omeri

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

157

Elvira Feik Fetai

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

158

Elisa Seyfedin Cemali

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

159

Özlem Ramadan Ömeri

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

160

Aygül Faruk Yonuzi

Urviç

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

161

Aynur Musliya İbrahim

Üsküp

Arseni Yovkov – Üsküp Üsküp

162

Metin Şukri Şakir

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

163

Aydanur Erturul Nezir

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

164

Orhan Adnan İsmail

Üsküp

Arseni Yovkov – Üsküp Üsküp

165

İrem Mustafa Sali

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

166

Aida Zaim Buki

Üsküp

Zef Luş Marku – Üsküp Üsküp

167

Cengaver Mustafa Kerim

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

168

Sara Nermin Mustafçe

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

169

Berat Şenol İslyam

Üsküp

Mariya Kiri – Üsküp Üsküp

170

Sara Adem Selim

Üsküp

Cvetan Dimov – Üsküp Üsküp

171

Zülal Hüsein İbiş

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

172

Sumea Pezyan Rahim

Üsküp

Panço Karagozov – Üsküp Üsküp

173

Sema Mesut Celili

Üsküp

Nikola Şteyn – Üsküp Üsküp

174

Cilal Erdoğan Kerim

Üsküp

Mariya Kiri – Üsküp Üsküp

175

Vahdet Abdullah Kurtiş

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

176

Belma Naser İsmail

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

177

Mert Kutluk Veli

Üsküp

Zef Luş Marku – Üsküp Üsküp

178

Soner Orhan Ahmed

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

179

Bariye Elyesa Halil

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

180

Abduraim Sadula Kerim

Üsküp

Üsküp Tıp Lisesi Üsküp

181

Emira Bekim Ramadani

Üsküp

Z.L.M. – Üsküp Üsküp

182

Aygül Cezmi Mebiya

Üsküp

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

183

Elham Kazım Mürsel

Üsküp

Nikola Şteyn – kalkandelen Kalkandelen

184

Ceyhan Gani Atula

Üsküp

Yosip Broz Tito – Üsküp Üsküp

185

Ali Mustafa Davutov

Valandovo

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

186

Harun Reşat Amedov

Vinica

Vanço Prke – Vinica Vinica

187

Merve İsmail Murati

Vrapçişte

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

188

Muhammed Şaban Şabani

Vrapçişte

Yahya Kemal – Gostivar Gostivar

189

Felek Cemil Ameti

Vrapçişte

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

190

Beyza Ramadan Zuberi

Vrapçişte

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

191

Berat Cabir Halimi

Vrapçişte

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

192

Yasin Bardül Cemaili

Y.Banitsa

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

193

Erdem Ümürli Murati

Y.Banitsa

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

194

Mevlan Muzafer İmeri

Y.Banitsa

Nikola Şteyn – kalkandelen Kalkandelen

195

Baki Nedim Kasım

Y.Banitsa

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

196

Hakan Hadis Kazimi

Y.Banitsa

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

197

Fahri Hikmet Şabani

Y.Banitsa

Gostivar Belediye Lisesi Gostivar

198

Alma Nevzat Misimi

Yalovyane

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

199

Lindita Esat Ferati

Yalovyane

Nikola Şteyn  – Kalkandelen Kalkandelen

200

Yeton Medat İmeri

Zirovnica

S.O.U Mavrovo-Rostuşe Rostuşe

Author: matüsiteb

Share This Post On