MATÜSİTEB ÜYE DERNEKLERİ 2014

MATÜSİTEB ÜYE DERNEKLERİ 2014

No

Kuruluşun İsmi

Başkanı

Bölge

1 ADEKSAM Tahsin İBRAHİM Gostivar
2 Abdi Bayraktar Dzuneis NURESKI Kırçova- Lisiçani
3 Atatürkçü Düş. Der. Halil ABDULLAH Üsküp
4 HID-BAH-ŞEN Şenol TAHİR Valndova – Çalıklı
5 Derya Suzana  MUSLİ Üsküp
6 Ensar Suleyman BAKI Üsküp
7 Gayret Elvin KANSU Kırçova
8 Güven Hadis ŞEN Gostivar
9 Hacegan Sevdin ZEKMAN Resne
10 Hamidiye Medresesi Reyhan MANDAK İştip
11 Hisar İsmail YAHYA İştip
12 Hizmet Derneği Abdülnasir HÜSEYİN Kalkandelen- Tearçe
13 Işık Zinneta BİLALOĞLU Yeni Doyran
14 İkram Osman  YAYOV Radoviş
15 İstikbal Elmedin KARAREŞİT Kırçova – Plasnitsa
16 Kalkan Cengiz DESTAN Kalkandelen
17 Karacaoğlan Ziya SAİDOV Radoviş / Konçe
18 Kardeşlik Emin EMİNOV Ustrumca
19 KocaTürk Hüseyin KAPLAN Debre / Kocacık
20 Köprü Hüsrev EMİN Üsküp
21 M.Kemal Atarük Dern. Şenol MEMİŞ Manastır
22 MATİB Kemal NAZİM Üsküp
23 Dostluk Drita KARAHASAN Üsküp
24 MATÜKAT Semiha SARAÇ Gostivar
25 Makedonya Türk Gazeteciler Birliği Zehriyan SALİH Üsküp
26 Mevlana Serhan USEİNOV Radoviş
27 Namık Efendi Hayati  ŞABAN Gostivar / Y. Banitsa
28 NEKSAD Cemal MEHMED Resne
29 Oğullar Derneği Engin KARPUZ Gostivar
30 Paşa Derneği Luan ALİ Gostivar
31 Selamet Subhi SALİYİ Gostivar – Vrapçişte
32 TEK Eran HASİPİ Gostivar – Vrapçişte
33 Türk Bairi Yahya OCOV Pehçova – Tsrnik
34 TÜMEB Habil MUSTAFA Üsküp
35 Ufukta Sesler Muarem YUSUFOSKİ Kanatlar- Pirlepe
36 Yakup Efendi Adem ARAPOCOSKİ Pirlepe – Debreşte
37 Yeni Hayat Erkan ALİ Kalkandelen
38 Yeni Yol Kuytim OSMAN Üsküp
39 Yörük Türkleri Diyar YAŞAR Radoviş – Topolnitsa
40 Milenium Alinadir KARABATAK Vrapçişte- Gostivar
41 Şefkat Erdoğan MENGA Gostivar
42 Genç Kalemler Onur ABDİ A.Banisa-Gostivar
43 AÇED Olcay İSMAİL Üsküp.
44 ALİ BEY Murteza MUSTAFOV Vasilovo – Gradoşor
45 BEREKET Bayram BAYRAMOSKİ Ustruga -Labunişte
46 DOST ELİ Ayati İBRAİMOV Ustrumca -Bansko
47 DOYRANLI 2010 Erdal İDRİZOV Doyran-  Eski Doyran
48 HAYAT REKA Muhametali MURATİ Mavrova ve Rostuşe- Rostuşe
49 HACEGAN ELİT Zekir ARSLAN Resne
50 İSTİKBAL Payazit MURATİ Mavrova ve Rostuşe -Skudrinye
51 KARŞIYAKA Mervet MUSLİOSKİ Üsküp – Tsvetovo
52 LUTFİ TÜRKAN Ural AGAİ Gostivar
53 UMUT YOLU Eyyüb EYYÜB Kırçova
54 ŞAR DAĞI Şefket HASAN Üsküp
55 VEFA MAALE İlhan AGUŞEV Radoviş.
56 YENİ NESİL Kenan ABDİ Üsküp – A.Koliçan
57 ZAFER Ekrem ŞAŞKO Ustruga
58 İMAGO PLUS Zemriyet B.VESELİ Üsküp
59 Jupa Türkleri Ramazan HASAN Novak, Merkez Jupa

 

Yeni Üyeler

MATÜSİTEB  6. Genel Kurulunda yeni üye olan dernekler listesi

10 Mayıs 2014

Dernek  İsmi Dernek Başkanı Bölge
1 Debreli Hasan Neat SELMANOSKİ Debre
2 Ziya GÖKALP Hasan NANUŞ Konçe
3 Kudret Yaşam Mesut KOPÇALKOV Radoviş
4 Güreş Kulübü Nazmi ALİ Üsküp
5 MATÜHAKOD – Makedonya Türklerinin Haklarını Koruma Derneği Zürap GEZGİN Y. Banisa, Gostivar
6 Dost Eli Karşıyaka Evgin BAKİOVSKİ A. Koliçani, Studeniçani